Programista / Elektronik

Wrz śr, 2020 Visimind Ltd Sp. z o.o. warmińsko-mazurskie/Olsztyn

Ogłoszenie numer: 3626420, z dnia 2020-09-09

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercjalnej. Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • czynny udział w projektach (projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań),
  • integracja hardware, software,
  • udział w przeprowadzaniu testów,
  • projektowanie i weryfikacja układów elektroniki,
  • lutowanie podzespołów elektronicznych.

Wymagania

  • umiejętność programowania obiektowego (jakikolwiek język obiektowy),
  • umiejętność programowania C++ (jakiekolwiek doświadczenie),
  • doświadczenie w pracy na platformie Linux (jakiejkolwiek), nie tylko jako użytkownik, ale także administrowanie systemem,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi (m. in. oscyloskop, miernik uniwersalny, zasilacz laboratoryjny),
  • zdolności manualnych i praktycznej znajomości elektroniki,
  • umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych,
  • znajomości języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów np. Arduino, PLD itp.,
  • umiejętność projektowania 3D (jakikolwiek program),
  • umiejętność projektowania układów scalonych,
  • doświadczenie w administrowaniu systemem kontroli wersji,
  • doświadczenie w administrowaniu systemem zarządzającym zadaniami/projektami itp. np. Jira, Redmine, Trac.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w innowacyjnej firmie z wieloletnią tradycją i silnym uznaniem,
  • możliwość zatrudnienia w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy,
  • stabilną i stałą pracę na pełen etat
  • kompleksowe szkolenie poprzedzające każde zadanie,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego oraz osobistego,
  • elastyczny czas pracy,
  • zaplecze socjalne (tworzymy ZFŚS), system benefitów kraty MultiSport oraz ubezpieczenia grupowe.

Bieżące oferty pracy

Pracownik działu serwisu IT – Serwisant

Wrz 26, 2020

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Mamy dla Ciebie pracę, która głównie polega na: Montażu i serwisie sprzętu komputerowego. Instalowaniu i aktualizowaniu systemów operacyjnych oraz aplikacji. Instalowaniu oraz konfiguracji alarmów i systemów zabezpieczających. Udzielaniu pomocy technicznej...

Doradca Klienta

Zara

Dołączając do jednego z naszych zespołów będziesz odpowiedzialny m.in. za: dbanie o pozytywne doświadczenie klienta, realizację planów sprzedażowych, wygląd i wystrój sklepu. Jeśli jesteś osobą: pozytywnie nastawioną do życia, nie bojącą się...

Mechanik

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K.

Do obowiązków pracownika będzie należało: diagnoza i naprawa pojazdów serwisowych, przekazywanie informacji o przebiegu naprawy pojazdów, wycena i sprawdzanie dostępności wymienianych podzespołów, składowanie i opisywanie części gwarancyjnych. Od...

Dziennikarz

Wrz 25, 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

zbieranie i redagowanie materiału prasowego, przygotowywanie treści do edycji, obróbka graficzna zdjęć