Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Maj 25, 2022 Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie podlaskie/Augustów
Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Miejsce pracy: Augustów
Numer: StPr/22/0373
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie produktów,przygotowywanie deserów, utrzymanie czystości w pomieszczeniach ( staż - Restauracja McDonalds ul.Woj.Polskiego 69 B Augustów )
Miejsce pracy:

Augustów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Bieżące oferty pracy

Pracownik biurowy

Cze 28, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

wykonywanie doraźnych poleceń przełożonego, obsługa urządzeń biurowych, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentacji firmy, prowadzenie dokumentacji pracowników

Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

przygotowywanie posiłków, przyjmowanie zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Asystent ds. protetyki słuchu

ACS AUDIKA Sp. z o.o.

Twoje obowiązki: kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów niedosłyszących wykonywanie badań słuchu - po odbyciu szkolenia doradztwo i sprzedaż w zakresie oferowanych produktów budowanie długotrwałych relacji z Pacjentami realizacja planów...

Przedstawiciel handlowy

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie sieci sprzedaży. Przygotowywanie i realizacja planów sprzedaży. Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, promowanie produktów firmy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: prawo jazdy...