Pracownik produkcji

Wrz śr, 2020 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/20/0694
OBOWIĄZKI:
wykonywanie czynności związnych z codziennym funkcjonowaniem działu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Pozostali ustawiacze i operatorzy obrabiarek do metali i pokrewni

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Pracownik działu serwisu IT – Serwisant

Wrz 26, 2020

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Mamy dla Ciebie pracę, która głównie polega na: Montażu i serwisie sprzętu komputerowego. Instalowaniu i aktualizowaniu systemów operacyjnych oraz aplikacji. Instalowaniu oraz konfiguracji alarmów i systemów zabezpieczających. Udzielaniu pomocy technicznej...

Doradca Klienta

Zara

Dołączając do jednego z naszych zespołów będziesz odpowiedzialny m.in. za: dbanie o pozytywne doświadczenie klienta, realizację planów sprzedażowych, wygląd i wystrój sklepu. Jeśli jesteś osobą: pozytywnie nastawioną do życia, nie bojącą się...

Mechanik

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K.

Do obowiązków pracownika będzie należało: diagnoza i naprawa pojazdów serwisowych, przekazywanie informacji o przebiegu naprawy pojazdów, wycena i sprawdzanie dostępności wymienianych podzespołów, składowanie i opisywanie części gwarancyjnych. Od...

Dziennikarz

Wrz 25, 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

zbieranie i redagowanie materiału prasowego, przygotowywanie treści do edycji, obróbka graficzna zdjęć