Pracownik ogólnobudowlany

Gru 15, 2020 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/20/1009
OBOWIĄZKI:
prace murarsko-zbrojarskie oraz elewacyjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Kierownik Działu Gwarancji

Sty 28, 2021

Budimex SA

Do Twoich zadań należeć będzie: zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu, nadzór nad procesem reklamacyjnym w podległym dziale zgodnie z obowiązującymi procedurami, opracowanie i nadzór nad budżetem podległego działu; optymalizację wydatków...

Pomocnik dekarza

Sty 27, 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Górze

dolnośląskie / Wąsosz

wymaina pokryć dachowych, wykonywanie obróbek blacharskich, wykonywanie orynnowania Wymagania inne: godz. pracy: 7:00-15:00

Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

Opiekunka dziecięca Wymagania konieczne: Uprawnienia: kurs - opiekunka dziecięca Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Rozbieracz- wykrawacz

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Obróbka i trybowanie mięsa świeżego godziny pracy 6-14 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak