Pracownik Ochrony - obiekt handlowy

Kwi śr, 2020 Securitas Polska Sp. z o. o. podlaskie/Augustów
Oferta przeniesiona do archiwum

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu na obiekcie handlowym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Augustów
Nr ref.: J.F

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w ochronie,
  • znajomość obsługi komputera.

Zakres obowiązków:

  • liczenie towarów mankogennych,
  • obsługa systemu CCTV,
  • ujęcia sprawców kradzieży,
  • prowadzenie dokumentacji służbowej.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Kontakt:690-102-539

Bieżące oferty pracy

Asystent nauczyciela przedszkola

Maj 11, 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

pomoc nauczycielom grup w opiece nad dziećmi, pomoc dzieciom w ich codziennych czynnościach,

Mechanik utrzymania ruchu

Maj 10, 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

ZGODNY Z ZAKRESEM OBOWIĄZKÓW NA DANYM STANOWISKU, wymagani;-praca zmianowa, uprawnienia na wózek widłowy, badania sanitarno epidemiologiczne, mile widziane uprawnienia SEP, wiedza z akresu technicznego, utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń Wymagania konieczne:...

Monter konstrukcji aluminiowych

Montaż profili aluminiowych, okien, drzwi, bran, stolarki budowlanej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Elektromechanik

Indykpol S.A.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie, m.in. za: wykonywanie bieżących przeglądów prewencyjnych usuwanie bieżących awarii oraz analiza przyczyny wystąpienia diagnostyka i naprawa maszyn prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną...