Pracownik gospodarczy

Sty 27, 2021 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0084
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń wewnętrznych, mycie okien, posadzek. koszenie, grabienie, zimą odśnieżanie posesji, doczyszczanie maszynowe powierzchni ściennych i podłogowych (posadzek, wykładzin)Godziny pracy 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Tokarz

Lut 09, 2021

Uzbrajanie obrabiarki w niezbędne narzędzia, prawidłowa realizacja procesu na tokarce. Godziny pracy: 7.00-15.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne Wymagania inne: doświadczenie zawodowe przy obsłudze tokarki konwencjonalnej

Specjalista sekcji kierowania ruchem wojsk ds. organizacyjno-kadrowych

Prowadzenie i realizacja działalności kadrowej żołnierzy zawodowych i pracowników resortu obrony narodowej, weryfikowanie, uzupełnianie i kompletowanie dokumentacji ewidencyjnej i opiniodawczej przeznaczonej do TAP. Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz...

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

przygotowywanie posiłków, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania inne: umiejętnść sporządzania potraw kuchni regionalnej

Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

obsługa wózka widłowego, załadunek oraz rozładunek towarów, transport ładunków, prowadzenie ewidencji korzystania z wózka widłowego, sprawdzanie stanu technicznego wózka, prace porządkowe na terenie segregacji odpadów Wymagania konieczne: Uprawnienia:...