Pracownik biurowy

lip 13, 2022 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Nowa Wieś Ełcka
Miejsce pracy: Nowa Wieś Ełcka
Numer: StPr/22/0713
OBOWIĄZKI:
prace biurowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Ełcka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Asystent ds. protetyki słuchu

sie 11, 2022

ACS AUDIKA Sp. z o.o.

Twoje obowiązki: budowanie długotrwałych relacji z Pacjentami sprzedaż aparatów słuchowych oraz akcesoriów, baterii i środków pielęgnacyjnych wykonywanie badań słuchu (po odbyciu szkolenia) doradzanie Pacjentom w zakresie użytkowania i pielęgnacji...

Kierowca - pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

dowóz materiałów na teren budowy, prace ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu dostawczego Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Doradca Klienta

Adreams

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller) Twój zakres obowiązków: sprzedaż produktów i usług zgodnie...

Kierowca

przewóz osób Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B