Pracownik biurowy

kwi 20, 2024 Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0242
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac kancelaryjno-biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

skierowany kandydat na staż nie może być karany i nie może toczyć się przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Specjalista do spraw sprzedaży i handlu przez internet i telefon

kwi 30, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

współpraca z kontrahentami, zbieranie zamówień przez telefon, udzielanie informacji o produktach i promocjach Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Urzędnik ubezpieczeń społecznych

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Robotnik gospodarczy

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Dbanie o należyty stan budynku oraz innych składników majątku trwałego i wyposażenia przedszkola. Codzienny nadzór nad całym obiektem. Wykonywanie prac naprawczo-remontowych i malarskich na terenie obiektu. Wykonywanie prac organizacyjno-porządkowych....

Pracownik budowlany (brukarz)

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Siejnik

wykonywanie prac ogólnobudowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych, chęci do pracy