Pracownik biurowy

kwi 27, 2024 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0494
OBOWIĄZKI:
według harmonogramu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Pielęgniarka

kwi 29, 2024

Opieka nad pacjentami w ośrodku rehabilitacyjnym, szpitalu rehabilitacji ogólnoustrojowej.Godziny pracy 7-19, 19-7. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany...

Ratownik medyczny

Opieka nad pacjentami w ośrodku rehabilitacyjnym, szpitalu rehabilitacji ogólnoustrojowej.Godziny pracy 7-19, 19-7 Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany Wymagania...

Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Grajewo

-Wsparcie pracowników wydziału egzekucji,- pomoc pracownikom referatu w pracach administracyjno-biurowych,-przygotowanie korespondencji do wysyłki,-obsługa urządzeń biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia:...

Monter kamiennych elementów