Pracownik administracyjny

Lis 11, 2020 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Nowa Wieś Ełcka
Miejsce pracy: Nowa Wieś Ełcka
Numer: StPr/20/0962
OBOWIĄZKI:

prace biurowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Ełcka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Business Development Manager (FTL Polska)

Gru 01, 2020

ROHLIG SUUS Logistics SA

Do Twoich zadań należeć będzie: Poszukiwanie kierunków rozwoju dla międzynarodowego produktu drogowego całopojazdowego Pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów w zakresie międzynarodowej spedycji drogowej Realizacja wyznaczonych celów finansowych...

Specjalista ds. obsługi małych i średnich przedsiębiorstw

Lis 30, 2020

mBank S.A.

Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Co powiesz na pracę, taką na serio. Poważną. Taką, w której wiele się nauczysz, a dodatkowo czeka na Ciebie wiele wyzwań. Taką, w której: głównie kontaktujesz się telefonicznie z przedsiębiorcami z różnych...

Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

naprawa aut klientów warsztatu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat B

mechanik samochodowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat B