Pracownik administracyjno-biurowy

Paź 27, 2020 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/20/1403
OBOWIĄZKI:
Opracowywanie dokumentacji, kontakt z klientami, organizacja pracy biura Godziny pracy 8.00-16.00Kontakt z pracodawcą e-mail: biuro@akrol.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe/średnie - rolnictwo, technologia żywności, biotechnologia i pokrewne. Mile widziane doświadczenie w branży rolniczej, praca w zakładzie spożywczym, gospodarstwie. Umiejętność obsługi komputera MS Office, Excel, samodzielność. Dobra organizacja pracy, latwość nawiązywania kontaktów.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Mechanik samochodowy

Lis 30, 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

naprawa aut klientów warsztatu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat B

mechanik samochodowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Spedytor międzynarodowy FTL

Globetek Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: świadczenie usług spedycyjnych w zakresie transportu międzynarodowego całopojazdowego, uczestniczenie w nawiązywaniu relacji z klientami, utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i przewoźnikami, optymalizacja kosztów transportu,...

Konserwator-elektryk

konserwator-elektryk Wymagania konieczne: Zawód: Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - lata: 5) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV