Pomoc kuchenna

maj 03, 2024 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0518
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie prostych półproduktów typu: kluski, pierogi, sosy, surówki. Zmywanie, sprzątanie, obieranie, pakowanie.Godziny pracy 10:00 - 18:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodwe, pożądane średnie ogólnokształcące.Doświadczenie zawodowe: 1 rok.Godziny pracy 10:00 - 18:00 środa-niedziela, jeden weekend wolny.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Pracownik biurowy

maj 17, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Bemowo Piskie

wg programu stażu Wymagania inne:

Księgowa / Księgowy

Klient portalu Praca.pl

Uzgadnianie obrotu magazynowego i kasowego Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami Archiwizacja dokumentacji księgowej Wykształcenie min. średnie (rachunkowość, ekonomia, finanse) Znajomość zagadnień podatkowych...

Specjalista ds. personalnych

Prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie listy płac Tworzenie i przesyłanie deklaracji ZUS i US Tworzenie i przesyłanie sprawozdań PFRON i GUS Opracowywanie regulaminów i zarządzeń z zakresu kard i płac Obsługa...

Główna księgowa / Główny księgowy

Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz innymi przepisami spółek prawa handlowego Zarządzanie podległym zespołem oraz nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości Sporządzanie sprawozdań finansowych...