Nauczyciel przedszkola

Cze 24, 2022 Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie podlaskie/Augustów
Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Miejsce pracy: Augustów
Numer: StPr/22/0543
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć dydaktycznych, pomoc w wydawniu posiłków, opieka nad dziećmi, pomoc w porządkowaniu sal przedszkolnych
Miejsce pracy:

Augustów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Bieżące oferty pracy

Referent adm.-biurowy

Cze 29, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

Kierownik Kontraktu

NES Global Talent

Obowiązki: Kompleksowe zarządzanie powierzonym projektem zgodnie z postanowieniami umowy kontraktowej oraz zasadami obowiązującymi w Spółce. W szczególności praca z budżetem bazowym, harmonogramem bazowym oraz planami sprzedaży, Bieżąca kontrola...

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Górze

dolnośląskie / Wąsosz

Obsługa klienta. Wycena towaru. Przyjęcie towaru. Układanie towaru na półkach. Kontrola terminów produktów. Wymagania inne: miejsce stażu: Wąsosz godziny stażu 06:00-14:00, 14:00 -22:00

Nauczyciel

nauczyciel Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne