Monter instalacji sanitarnych

Maj 15, 2022 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/22/0124
OBOWIĄZKI:
montaż instalacji sanitarnych i wentylacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Inżynier budowy - branża mechaniczna

Maj 28, 2022

UNIBEP S.A.

warmińsko-mazurskie / Ełk

Do Twoich obowiązków będzie należeć: Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami - w większości w zakresie branży mechanicznej, Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Uzupełnianie dokumentacji budowlanej -...

Inspektor Nadzoru ds. budowlanych

Olsztyńskie TBS Sp. zo.o.

Opis stanowiska Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwego stanu technicznego nieruchomości, zgodnie z przepisami prawa budowlanego. Sporządzanie kosztorysów i przedmiarów, przeprowadzenie przeglądów budowlanych typowanie robót budowlanych....

Doradca klienta indywidualnego

PKO Bank Polski

podlaskie / Grajewo

umowa na zastępstwo PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Grajewie

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Maj 27, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

Rozładunek, załadunek towarów przy użyciu wózka widłowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: obsługa wózka jezdniowego