Mechanik

Kwi 28, 2021 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Mechanik
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0503
OBOWIĄZKI:
Określanie stanu technicznego pojazdu oraz zakresu czynności do wykonania naprawy. Samodzielna naprawa samochodów osobowych.Godziny pracy 8-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Kierownik Sektora

Maj 15, 2021

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Jeżeli: masz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżera; Twoją pasją jest handel i kontakt z klientem; potrafisz tworzyć i z sukcesem realizować plany sprzedażowe oraz budżet roczny; bierzesz na siebie odpowiedzialność i stale...

Magazynier / Operator wózka widłowego

PEKAES Sp. z o.o.

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Posiadasz prawo jazdy kat. B Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce Jesteś sumienny i odpowiedzialny Zapraszamy do pracy w PEKAES!

Magazynier

Eurocash S.A.

Na co dzień będziesz zajmować się: Właściwym uzupełnianiem towaru na półkach, Utrzymywaniem magazynu w czystości, Pracami magazynowymi, Rozładunkiem dostaw, Kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym. Potrzebujemy od Ciebie:...

Operator Mobilnej Wytwórni Betonu w Zespole Mobilnych Wytwórni Betonu

CEMEX Polska Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie / Ełk

Wymagania formalne Wykształcenie zawodowe lub średnie. Mile widziane ukończone kierunki techniczne z zakresu budownictwa, elektryki, automatyki lub mechaniki; Doświadczenia w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego i/lub operatora ładowarki;...