Mechanik pojazdów samochodowych

maj 07, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0340
OBOWIĄZKI:
montaż i demontaż podzespołów samochodowych, pomoc przy naprawie samochodów różnych marek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy / Handlowiec

maj 18, 2024

Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych produktami z branży OZE. Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych klientom. Doradztwo techniczne dotyczące zastosowania pomp ciepła i fotowoltaiki. Realizacja planów sprzedażowych...

Manager / Dyrektor

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zarządzanie zespołem handlowców i wyznaczanie celów sprzedażowych Umiejętne motywowanie pracowników z zachowaniem najwyższych standardów kultury osobistej Opracowanie strategii sprzedaży w firmie działającej w branży OZE Monitorowanie...

Pracownik biurowy

maj 17, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Bemowo Piskie

wg programu stażu Wymagania inne:

Księgowa / Księgowy

Klient portalu Praca.pl

Uzgadnianie obrotu magazynowego i kasowego Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami Archiwizacja dokumentacji księgowej Wykształcenie min. średnie (rachunkowość, ekonomia, finanse) Znajomość zagadnień podatkowych...