Mechanik maszyn budowlanych

Gru 23, 2021 LOBO HR warmińsko-mazurskie/Olsztyn

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, producenta maszyn budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • rozwiązywanie problemów technicznych, identyfikacja problemów,
  • bieżące naprawy maszyn
  • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn na terenie oddziału oraz u klienta,
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektroniki,
  • przekazywanie i szkolenie operatorów w zakresie prawidłowej obsługi maszyn
  • dbałość o stanowisko pracy
Wymagania:
  • doświadczenie w serwisie maszyn budowlanych,
  • wykształcenie techniczne,
  • dobra znajomość układów mechanicznych i hydraulicznych, budowy maszyn, urządzeń przemysłowych,
  • umiejętność czytania schematów technicznych,
  • samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność,
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę nad budowaniem sieci serwisu,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • prace w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód i inne),
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dobrą atmosferę pracy.

Bieżące oferty pracy

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

Sty 22, 2022

Nationale-Nederlanden

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny...

Specjalista ds. Ekspansji Franczyzy

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem sił sprzedaży poszukujemy SPECJALISTĘ DS. EKSPANSJI FRANCZYZY W MAKRO ! Jeżeli: cenisz sobie pracę w dynamicznym środowisku oraz różnorodność lubisz pracę w sprzedaży chcesz mieć wpływ na swoje wyniki czerpiesz...

Kierowca samochodu ciężarowego

Sty 21, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

podlaskie / Goniądz

Transport międzynarodowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Uprawnienia: przewóz rzeczy Uprawnienia: karta kierowcy

Majster budowy

UNIBEP S.A.

warmińsko-mazurskie / Orzysz

Do Twoich obowiązków będzie należeć: Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami, Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami, Dokonywanie...