Magister Farmacji

Lis 06, 2020 Apteki Gemini warmińsko-mazurskie/Olsztyn

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

ZAPEWNIAMY WSPARCIE W RELOKACJI (zarówno czasowej jak i stałej)

Apteki Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. To zgrany zespół złożony z samych profesjonalistów i pasjonatów. W naszej aptece możesz mieć pewność pracy z szerokim asortymentem i najnowszymi produktami. Dzięki temu dbamy jednocześnie o komfort opieki nad pacjentem, jak i Twój rozwój.

Cenimy:
  • Empatię i otwartość w pracy z Pacjentem
  • Inicjatywę, która przełoży się na realne działania,
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Znajomość branży,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Zapewniamy:
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy, zarówno w kierunku decyzyjnych stanowisk farmaceutycznych w regionie, jak i biurowych w centrali
  • Realny wpływ na funkcjonowanie apteki
  • Pracę z szerokim asortymentem i najnowszymi produktami
  • Dużą samodzielność pracy
  • Wsparcie centrali i pracę w zgranym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do szkoleń
  • Program poleceń pracowniczych
  • Stabilność zatrudnienia

Bieżące oferty pracy

Kucharz

Gru 01, 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

gotowanie mas karmelowych w dużych kotłach otwartych, produkcja lizaków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Programista

CCC S.A.

Co będziesz robić: rozwijać i utrzymywać centralny system ERP (oparty o technologię Oracle), budować integracje z innymi systemami, współpracować z zespołem i biznesem przy projektowaniu i zbieraniu wymagań dotyczących rozwoju aplikacji, w przyszłości...

Monter Telekomunikacji

TP TELTECH Sp. z o.o.

Zadania: wykonywanie prac instalacyjnych nowo budowanych instalacji kabli telekomunikacyjnych, wykonywanie obiektów infrastruktury telekomunikacyjnej, wykonywanie instalacji w technologii FTTH. Wymagania: wiedza techniczna z zakresu instalacji kabli...

Business Development Manager (FTL Polska)

ROHLIG SUUS Logistics SA

Do Twoich zadań należeć będzie: Poszukiwanie kierunków rozwoju dla międzynarodowego produktu drogowego całopojazdowego Pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów w zakresie międzynarodowej spedycji drogowej Realizacja wyznaczonych celów finansowych...