Magister Farmacji

kwi 20, 2024 Praca.pl Sp. z o.o. warmińsko-mazurskie/Olsztyn

Miejsce pracy: Olsztyn
Zadania:
  • sprzedaż produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych
  • udzielanie informacji dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych
  • sporządzanie leków recepturowych
  • monitorowanie stanów magazynowych w aptece
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunku farmacja z tytułem magistra farmacji
  • czynne prawo do wykonywania zawodu
  • komunikatywność, empatia i otwartości na codzienną pracę z Pacjentem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • formę zatrudnienia i wymiar etatu dostosowany do preferencji kandydata
  • przyjazną atmosferę pełną wsparcia i życzliwości
  • komfortowe warunki pracy w dobrze wyposażonej aptece
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe i ze standardu porady farmaceutycznej
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Bieżące oferty pracy

Przedstawiciel handlowy do zakupu złomu w tranzycie

maj 01, 2024

COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu

Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i Dostawców Współpraca i bieżąca obsługa Klientów i Dostawców Raportowanie wyników pracy Wymagania: Wykształcenie minimum średnie Znajomość lokalnego rynku złomu stalowego i metali nieżelaznych...

Pracownik sprzątający

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w placówce banku, w tym: Sprzątanie biura, kuchni i toalet Odkurzanie wykładzin Codzienne opróżnianie koszy Wymagania: Dokładność i sumienność Zaangażowanie w wykonywaną pracę Dyspozycyjność do pracy w...

Specjalista do spraw sprzedaży i handlu przez internet i telefon

kwi 30, 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

współpraca z kontrahentami, zbieranie zamówień przez telefon, udzielanie informacji o produktach i promocjach Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Urzędnik ubezpieczeń społecznych

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: