Kucharz

Wrz wt, 2020 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Kucharz
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/20/0621
OBOWIĄZKI:
wyrabianie i formowanie ciasta na pizzę, wypiek ciasta, przygotowanie sosów i dodatków, dbanie o czystość stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Wymagania inne:

Mile widziane około 1 rok doświadczenia jako pizzerman

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Pracowik sprzątający

Paź 27, 2020

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, odkurzanie i pranie wykładzin, tapicerki krzeseł i foteli, wycieranie kurzu na meblach, na parapetach, urządzeniach telefonicznych, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym (z wyłączeniem monitorów),...

Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Obsługa komputera

Pracownik administracyjno-biurowy

Opracowywanie dokumentacji, kontakt z klientami, organizacja pracy biura Godziny pracy 8.00-16.00 Kontakt z pracodawcą e-mail: biuro@akrol.pl Wymagania inne: Wykształcenie wyższe/średnie - rolnictwo, technologia żywności, biotechnologia i pokrewne. Mile...

Mistrz serwisu

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K.

Do obowiązków pracownika będzie należało: Koordynowanie i organizacja pracy na serwisie mechanicznym, Kontrolowanie jakości wykonywanych napraw przez mechaników i elektromechaników zgodnie w wytycznymi producenta, Wymiana informacji pomiędzy warsztatem a...