Konserwator/pracownik gospodarczy

Lis 19, 2020 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/20/0974
OBOWIĄZKI:
malowanie, szpachlowanie, drobne naprawy, zamiatanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Kucharz

Wrz 20, 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

przygotowywanie obiadów, zamawianie towaru, ustalanie jadłospisu

Recepcjonista

przyjmowanie rezerwacji, meldowanie gości, wymeldowania gości, odbieranie telefomów

Prezes Zarządu Spółki

Olsztyńskie TBS Sp. zo.o.

Pisemne zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane w siedzibie Spółki do dnia 15.10.2021 r. do godz. 13ºº lub pocztą na adres OTBS Sp. z o. o., 10-123 Olsztyn, ul. Grunwaldzka 21 a, w zamkniętych kopertach z dopiskiem „ Postępowanie kwalifikacyjne na...

Kierownik robót torowych

TRAKCJA S.A.

warmińsko-mazurskie / Ełk

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i budżet. Kontrola przy realizacji prac, przeprowadzanie procesu wyboru podwykonawców,...