Kierownik produkcji

Kwi 27, 2021 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0591
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie zespołem pracowników, koordynowanie procesów produkcyjnych, nadzór nad realizacją zatwierdzonych planów produkcyjnych, tworzenie harmonogramów prac, nadzór nad terminową realizacją planów, raportowanie poziomu zaawansowania projektów, zapewnienie bezpiecznych warunków pracy podległego zespołu godziny pracy 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne, kierunek: elektryczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: elektryczne
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Doświadczenie na stanowisku kierownicznym, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz dziaania pod presją czasu, znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz miejętność planowania krótko i długoterminowego.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Kierownik Sektora

Maj 15, 2021

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Jeżeli: masz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżera; Twoją pasją jest handel i kontakt z klientem; potrafisz tworzyć i z sukcesem realizować plany sprzedażowe oraz budżet roczny; bierzesz na siebie odpowiedzialność i stale...

Magazynier / Operator wózka widłowego

PEKAES Sp. z o.o.

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Posiadasz prawo jazdy kat. B Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce Jesteś sumienny i odpowiedzialny Zapraszamy do pracy w PEKAES!

Magazynier

Eurocash S.A.

Na co dzień będziesz zajmować się: Właściwym uzupełnianiem towaru na półkach, Utrzymywaniem magazynu w czystości, Pracami magazynowymi, Rozładunkiem dostaw, Kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym. Potrzebujemy od Ciebie:...

Operator Mobilnej Wytwórni Betonu w Zespole Mobilnych Wytwórni Betonu

CEMEX Polska Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie / Ełk

Wymagania formalne Wykształcenie zawodowe lub średnie. Mile widziane ukończone kierunki techniczne z zakresu budownictwa, elektryki, automatyki lub mechaniki; Doświadczenia w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego i/lub operatora ładowarki;...