Kierowca

Gru 18, 2020 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Kierowca
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/20/1725
OBOWIĄZKI:
Przewóz okazjonalny busem na terenie Polski i Ukrainy. Czas pracy zgodnie z rozkładem pracy kierowcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu osobowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Wymagana znajomość języka ukraińskiego w związku z koniecznością kontaktu w tym języku w trakcie przewozu okazjonalnego osób pochodzenia ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Specjalista ds. wdrożeń

Sty 26, 2021

ManpowerGroup Sp. z o.o.

podlaskie / Augustów

Zadania: • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania wdrażanych Stacji Paliw zgodnie z obowiązującymi zasadami i procedurami firmowymi • Podejmowanie działań operacyjnych i organizacyjnych zmierzających do uzyskania możliwie najlepszego wyniku ekonomicznego...

warmińsko-mazurskie / Ełk

Robotnik gospodarczy

Sty 25, 2021

prace porządkowe

Instruktor pracowni porządkowejtrener osobisty (coach, mentor, tutor)

prowadzenie pracowni porządkowej