Kierowca samochodu ciężarowego

kwi 07, 2024 Powiatowy Urząd Pracy w Olecku warmińsko-mazurskie/Olecko
Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Miejsce pracy: Olecko
Numer: StPr/24/0073
OBOWIĄZKI:
transport betonu oraz prefabrykatów betonowych, uzupełnianie kruszywa na taśmociągu, produkcja prefabrykatów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia operatora pompogruszki

Miejsce pracy:

Olecko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Bieżące oferty pracy

Konsultant Finansowy

maj 04, 2024

Prudential Polska Sp. z o.o.

Jeżeli myślisz o zmianie branży lub szukasz dodatkowego źródła dochodu, a ponadto posiadasz wysoki poziom samodyscypliny, jesteś ambitny i komunikatywny – porozmawiaj z nami o możliwości współpracy. Główne zadania na ww. stanowisku to: pozyskiwanie...

Lider Zespołu Sprzedaży

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i myślisz o zmianie w życiu zawodowym? Chciałbyś dalej rozwijać swoje kompetencje menedżerskie i przy tym dobrze zarabiać - porozmawiaj z nami o możliwości współpracy. Do Twoich zadań należeć...

Dyrektor Agencji

W związku z decyzją dotyczącą umożliwienia najlepszym menedżerom na rynku ubezpieczeń awansu poprzez zarządzanie grupą Liderów Sprzedaży z poziomu Dyrektora zapraszamy do aplikowania na ww. stanowisko. Wybrani Kandydaci otrzymają propozycję współpracy...

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Białobrzegi

wg zakresu obowiązków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: