Kierowca C+E w ruchu krajowym

Sie 16, 2021 JUAN - E. Szałańska Spółka Jawna podlaskie/Grajewo

Ogłoszenie numer: 5342120, z dnia 2021-08-16

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Miejsce pracy: podlaskie / Grajewo

Opis stanowiska

  • realizacja dostaw do klientów firmy na terenie kraju,
  • przerzuty międzymagazynowe,
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy,
  • dbałość o powierzony ładunek,
  • utrzymanie dobrych relacji z klientami,
  • sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów,
  • dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację,

Wymagania

  • minimum dwuletnie udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy zawodowego C+E,
  • prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy,
  • znajomość czasu pracy kierowcy,
  • znajomości topografii kraju
  • ukierunkowanie na ekonomiczną jazdę,
  • motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz otwartość na nowe wyzwania zawodowe,
  • dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • dyspozycyjność i punktualność,
  • uczciwość i sumienność,
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności,

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • optymalnie zorganizowane procesy transportowe stale relacje krajowe,
  • przejrzyste składniki wynagrodzenia oraz systemy motywacyjne,
  • zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • zaliczki przed wyjazdem w trasę, karty paliwowe,
  • wymianę opon, serwisowanie pojazdu opieka techniczna,
  • różnorodne systemy pracy dostosowane do oczekiwań pracownika,
  • nowoczesną flotę, komfortowe auta, wyposażone w systemy telematyczne (Toll Collect, Viatoll),
  • szacunek i bezpieczeństwo dla kierowców poprzez przestrzeganie czasu pracy oraz strzeżone, bezpieczne parkingi,

Bieżące oferty pracy

Technik prac biurowych

Wrz 26, 2021

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

zgodnie z programem stażu staż skierowany do osób bezrobotnych pow 30 roku życia zgodnie z założeniami programu RPO Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Tłumacz język słowacki

eobuwie.pl S.A.

Czym będziesz się zajmować? tłumaczeniami branżowych tekstów marketingowych z języka polskiego na język słowacki, tłumaczeniami regulaminów, klauzul oraz innych zleconych tekstów z języka polskiego na słowacki i odwrotnie. Czego od Ciebie oczekujemy?...

Krawiec

Wrz 25, 2021

krawiectwo lekkie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność szycia na maszynie,poprawki krawieckie

Inspektor Nadzoru ds. budowlanych

Olsztyńskie TBS Sp. zo.o.

Opis stanowiska Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwego stanu technicznego nieruchomości, zgodnie z przepisami prawa budowlanego. Sporządzanie kosztorysów i przedmiarów, przeprowadzenie przeglądów budowlanych typowanie robót budowlanych....