Inżynier Budowy w Branży Mostowej

Styczeń 10, 2020 TRAKCJA PRKiI S.A. warmińsko-mazurskie/Ełk
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działającychw sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki oraz licznymi

kontraktami poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ełk
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie i ewidencjonowanie wniosków o zatwierdzenie materiałów.
  • Przygotowanie przedmiarów i obmiarów robót.
  • Sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i sprzętu w oparciu o harmonogram robót.
  • Przygotowywanie protokołów odbiorów częściowych i końcowych.
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
  • Rozliczanie prac podwykonawców.
  • Kompletowanie operatów kolaudacyjnych.
  • Opracowanie planów zapewnienia jakości.
  • Kompletowanie dokumentacji do pozwolenia na użytkowanie.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, o kierunku budownictwo.
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku w branży mostowej.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Duże zaangażowanie w wykonywane działania.
  • Wykonywanie obowiązków w sposób systematyczny i uporządkowany.
  • Samodzielność i orientacja na cel.
  • Umiejętność ustalania priorytetów i ich skutecznej realizacji.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport, fundusz socjalny).
  • Realną możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.
Administratorem danych osobowych jest Trakcja PRKiI S.A. z siedzibą w Warszawie (kod: 00-120) przy ul. Złotej 59. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Bieżące oferty pracy

Kucharz

Styczeń 20, 2020

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Przygotowywanie posiłków kuchni arabskiej, indyjskiej i bengalskiej. Obsługa sali i klientówWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweJęzyk: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Wymagania inne:...

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

przygotowywanie dań wg karty, na imprezy, utrzymywanie higieny na stanowisku pracyWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: kucharz

Kucharz

Przedstawiciel Handlowy

MERITGEN Sp.z o.o.

warmińsko-mazurskie / Ełk

Zakres obowiązków: aktywne pozyskiwanie klientów w regionie współpraca z dotychczasowymi klientami obsługa zamówień i realizacja planów doradztwo w zakresie genetyki bydła mlecznego reprezentowanie firmy na targach i imprezach rolniczych Wymagania:...