Hydraulik

Paź 07, 2020 Powiatowy Urząd Pracy w Piszu warmińsko-mazurskie/Biała Piska
Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Hydraulik
Miejsce pracy: Biała Piska
Numer: StPr/20/0464
OBOWIĄZKI:
przygotowanie materiałów i narzędzi do pracy, wykonanie zadań pracy w sposób poprawny i estetyczny, dbanie o porządek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: hydraulik

Wymagania inne:

wymagane umiejętności w zawodzie

Miejsce pracy:

Biała Piska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Bieżące oferty pracy

Mechanik samochodowy

Lis 30, 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

naprawa aut klientów warsztatu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat B

mechanik samochodowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Spedytor międzynarodowy FTL

Globetek Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: świadczenie usług spedycyjnych w zakresie transportu międzynarodowego całopojazdowego, uczestniczenie w nawiązywaniu relacji z klientami, utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i przewoźnikami, optymalizacja kosztów transportu,...

Konserwator-elektryk

konserwator-elektryk Wymagania konieczne: Zawód: Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - lata: 5) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV