Główny księgowy

Wrz 01, 2021 Powiatowy Urząd Pracy w Olecku warmińsko-mazurskie/Olecko
Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Miejsce pracy: Olecko
Numer: StPr/21/0706
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pełnej rachunkowości firmy i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych; kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno - rachunkowym oraz ich ewidencja; sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, JPK, ZUS i PFRON; obsługa księgowości wspólnot mieszkaniowych; wsparcie w przygotowaniu budżetów i prognoz finansowych; przygotowanie kwartalnych i rocznych bilansów oraz rachunku wyników; przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu; terminowe sporządzanie i elektroniczne przesyłanie sprawozdań do GUS; przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego; prowadzenie ewidencji środków trwałych; opracowywanie wniosków kredytowych, leasingowych, itp.; kontrola kosztów przedsiębiorstwa; doradztwo w zakresie m.in. przepisów podatkowych; prowadzenie ksiąg inwentaryzacyjnych oraz poprawne i terminowe rozliczanie inwentaryzacji składników majątku; nadzów nad terminowym regulowaniem zobowiązań; prowadzenie kasy Spółki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, specjalizacja: rachunkowość, finanse

Wymagania inne:

Minimum 2 - letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego; zaawansowana praktyczna wiedza z zakresu przepisów podatkowych; uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych; znajomość Ustawy o Własności Lokali; praktyczna znajomość pakietu MS Office,w tym zaawansowana znajomość programu MS Excel; umiejętność efektywnego działania pod presją czasu; terminowość, systematyczność, dokładność.

Miejsce pracy:

Olecko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

6 000 - 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Bieżące oferty pracy

Technik prac biurowych

Wrz 26, 2021

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

zgodnie z programem stażu staż skierowany do osób bezrobotnych pow 30 roku życia zgodnie z założeniami programu RPO Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Tłumacz język słowacki

eobuwie.pl S.A.

Czym będziesz się zajmować? tłumaczeniami branżowych tekstów marketingowych z języka polskiego na język słowacki, tłumaczeniami regulaminów, klauzul oraz innych zleconych tekstów z języka polskiego na słowacki i odwrotnie. Czego od Ciebie oczekujemy?...

Krawiec

Wrz 25, 2021

krawiectwo lekkie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność szycia na maszynie,poprawki krawieckie

Inspektor Nadzoru ds. budowlanych

Olsztyńskie TBS Sp. zo.o.

Opis stanowiska Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwego stanu technicznego nieruchomości, zgodnie z przepisami prawa budowlanego. Sporządzanie kosztorysów i przedmiarów, przeprowadzenie przeglądów budowlanych typowanie robót budowlanych....