Doradca Klienta Biznesowego

Lut 03, 2021 Inter Consult SA warmińsko-mazurskie/Olsztyn

Zostań Doradcą Klienta Biznesowego w sieci Plus

INTER CONSULT S.A.

Autoryzowany Partner Polkomtel Sp. z o.o.

Operatora sieci Plus

poszukuje na terenie całego kraju kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn
Opis stanowiska:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów w segmencie małych i średnich firm (SOHO),
  • Sprzedaż produktów i usług Operatora telefonii komórkowej PLUS, usług NETII, energii elektrycznej oraz Fotowoltaiki,
  • Doradztwo Klientom Biznesowym w zakresie doboru odpowiedniej oferty,
  • Realizowanie planów sprzedażowych.
Nasze oczekiwania:
  • Duża motywacja do osiągnięcia sukcesu zawodowego i finansowego,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, kultura osobista a także samodyscyplina,
  • Doświadczenie w kontaktach z Klientami, sprzedaży B2B lub B2C – z naciskiem na branżę
  • telekomunikacyjną, ubezpieczeniową, finansową lub pokrewną,
  • Posiadanie minimum średniego wykształcenia,
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.
Oferujemy:
  • Nienormowany czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (oparte na części stałej oraz korzystnej prowizji) uzależnione od
  • poziomu osiąganych wyników,
  • Nieodpłatny pełen zakres szkoleń wprowadzających do pracy w sieci Plus,
  • Wsparcie oraz opiekę kierownika sprzedaży,
  • Miły i przyjazny klimat panujący w firmie.

Bieżące oferty pracy

Tokarz

Lut 09, 2021

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Uzbrajanie obrabiarki w niezbędne narzędzia, prawidłowa realizacja procesu na tokarce. Godziny pracy: 7.00-15.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne Wymagania inne: doświadczenie zawodowe przy obsłudze tokarki konwencjonalnej

Specjalista sekcji kierowania ruchem wojsk ds. organizacyjno-kadrowych

Prowadzenie i realizacja działalności kadrowej żołnierzy zawodowych i pracowników resortu obrony narodowej, weryfikowanie, uzupełnianie i kompletowanie dokumentacji ewidencyjnej i opiniodawczej przeznaczonej do TAP. Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz...

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

przygotowywanie posiłków, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania inne: umiejętnść sporządzania potraw kuchni regionalnej

Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

warmińsko-mazurskie / Olecko

obsługa wózka widłowego, załadunek oraz rozładunek towarów, transport ładunków, prowadzenie ewidencji korzystania z wózka widłowego, sprawdzanie stanu technicznego wózka, prace porządkowe na terenie segregacji odpadów Wymagania konieczne: Uprawnienia:...