Autoryzowany Przedstawiciel / Autoryzowana Przedstawicielka

wrz 27, 2022 mBank S.A. warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność  gospodarczą
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Autoryzowany(-a) Przedstawiciel/Przedstawicielka (mLeasing)

miejsce pracy: Olsztyn, Nr ref.: mLe/0822

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • budowanie relacji z vendorami regionalnymi
  • przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych
  • negocjowanie warunków handlowych
  • podpisywanie umów leasingu z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla klientów biznesowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętności nawiązywania i utrzymania stałych relacji biznesowych
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • silna orientacja na realizacje wytyczonych celów
  • mobilność
  • prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

To oferujemy

  • praca w oparciu o atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne wypłacane od każdej transakcji
  • możliwość wykupienia pakietów: opieki zdrowotnej Luxmed i Multisport
  • pracę w stabilnej spółce leasingowej cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem klientów
  • możliwość pracy w gronie ludzi otwartych na zmiany
  • ścieżkę rozwoju zawodowego w Grupie mBanku
  • przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance
  • dostęp do biblioteki Legimini i kursów LinkedIn Learning

Bieżące oferty pracy

Pracownik obsługi monitoringu - sprzedawca na stacji paliw

wrz 29, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Nowa Wieś Ełcka

monitorowanie i kontrolowanie monitoringu, sprzedaż paliw i innych towarów, dbanie o czystość na stacji Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik obsługi monitoringu Wykształcenie: średnie branżowe

Sales Development Representative with Polish

wrz 28, 2022

R Systems

You’ll enjoy: Working closely with the sales team to support business development Gaining a better understanding of competition and market situation Career and professional development opportunities (certifications, workshops, training sessions) A dynamic and...

Główny Specjalista ds. Planowania Produkcji

ALKAZ Plastics S.A.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia, prognozy sprzedaży i stany magazynowe. Tworzenie planów pracy dla nowych wyrobów z uwzględnieniem dostępności maszyn i narzędzi....

Kierownik Działu Kontroli Jakości (wtryskownia tworzyw sztucznych, automotive)

ALKAZ Sp. z o.o. S.K.

Główne obszary odpowiedzialności: Współudział w opracowaniu strategii firmy w obszarze zarządzania jakością. Budowa i rozwój Działu Zarządzania Jakością. Sterowanie istniejącymi procesami produkcyjnymi. Tworzenie i analiza dokumentacji procesu...