Asystent do spraw księgowości

Lis 24, 2020 Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach mazowieckie/Białobrzegi
Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach
Miejsce pracy: Białobrzegi
Numer: StPr/20/0465
OBOWIĄZKI:
księgowanie dokumentów księgowych, wystawianie faktur, opracowaie list płac, wysyłka deklaracji do ZUS, obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Białobrzegi

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Bieżące oferty pracy

Mechanik samochodowy

Lis 30, 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

naprawa aut klientów warsztatu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat B

mechanik samochodowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Spedytor międzynarodowy FTL

Globetek Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: świadczenie usług spedycyjnych w zakresie transportu międzynarodowego całopojazdowego, uczestniczenie w nawiązywaniu relacji z klientami, utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i przewoźnikami, optymalizacja kosztów transportu,...

Konserwator-elektryk

konserwator-elektryk Wymagania konieczne: Zawód: Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - lata: 5) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV