Analityk danych terenowych

Sty 11, 2022 Visimind Ltd Sp. z o.o. warmińsko-mazurskie/Olsztyn

Ogłoszenie numer: 6269262, z dnia 2022-01-11

Visimind Ltd Sp. z o. o. będąca częścią Grupy Kapitałowej Visimind Group, od blisko 20 lat świadczy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe i doradcze oferując inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki.

Bazując na nowoczesnych technologiach oraz tworząc zespół doświadczonych specjalistów, świadczymy kompleksowe usługi, realizując nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Łącząc wiedzę, doświadczenie i energię w działaniu, kreujemy nowe standardy dbając o wysoką jakość i terminowość powierzonych zadań.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • praca delegacyjna na terenie Polski i Europy,
  • sprawdzanie kompletności i jakości danych pozyskanych w terenie (praca przy komputerze),
  • prowadzenie samochodu służbowego,
  • samoorganizacja pracy.

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie techniczne: geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, geoinformatyka, energetyka lub pokrewne,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • ciekawą pracę na terenie Europy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • dostęp do nowoczesnych technologii oraz innowacyjnej wiedzy,
  • jasno określoną ścieżkę kariery i awansów,
  • benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz pakietów sportowych.

Bieżące oferty pracy

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

Sty 22, 2022

Nationale-Nederlanden

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny...

Specjalista ds. Ekspansji Franczyzy

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem sił sprzedaży poszukujemy SPECJALISTĘ DS. EKSPANSJI FRANCZYZY W MAKRO ! Jeżeli: cenisz sobie pracę w dynamicznym środowisku oraz różnorodność lubisz pracę w sprzedaży chcesz mieć wpływ na swoje wyniki czerpiesz...

Kierowca samochodu ciężarowego

Sty 21, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

podlaskie / Goniądz

Transport międzynarodowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Uprawnienia: przewóz rzeczy Uprawnienia: karta kierowcy

Majster budowy

UNIBEP S.A.

warmińsko-mazurskie / Orzysz

Do Twoich obowiązków będzie należeć: Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami, Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami, Dokonywanie...