Agent turystyczny

Cze 08, 2022 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku warmińsko-mazurskie/Ełk
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/22/0693
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Bieżące oferty pracy

Nauczyciel

Cze 29, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

nauczyciel Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Technik Utrzymania Ruchu

ALKAZ Plastics S.A.

OBOWIĄZKI: Zapewnienie ciągłości produkcji i prawidłowej pracy maszyn i urządzeń. Planowanie i realizacja działań prewencyjnych w celu poprawy niezawodności maszyn. Dbanie o zachowanie bezpieczeństwa warunków pracy. Współpraca z działem produkcji i...

Magazynier

Kierowca - Sprzedawca kat. B i C

Bakoma Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki. Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze. Budowanie długotrwałych relacji z klientem. Efektywne wprowadzanie nowych produktów. Wymagania: Miejsce zamieszkania w pobliżu...