Stolarz meblowy w stoczni jachtowej

Paź 07, 2020 Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie podlaskie/Augustów
Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Miejsce pracy: Augustów
Numer: StPr/20/0539
OBOWIĄZKI:
wykonywanie mebli do łodzi motorowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: zaangażowanie do pracy
Uprawnienia: Chęć do pracy
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : obsługa maszyn stolarskich[Umiejętność 1] : obsługa elekrtonarzędzi[Inne] : wymagane doświadczenie min. 2 lata, płaca uzależniona od umiejętności i doświadczenia

Miejsce pracy:

Augustów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Bieżące oferty pracy

Operator koparko-ładowarki

Sty 16, 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Prostki

określanie i przygotowywnie terenu do pracy, przygotowywanie sprzętu do pracy, wyrównanie terenu, wykonywanie wykopów, odspajanie gruntu terenu za pomocą koparko-ładowarki itp. Wymagania konieczne: Zawód: Operator koparko-ładowarki Wykształcenie:...

Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży - Sklep Firmowy T-Mobile

T-Mobile Polska S.A.

Czego możesz się spodziewać? Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-mobile możesz być częścią życia naszych Klientów. Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze...

Pomocniczy robotnik drogowy

Sty 15, 2021

podlaskie / Augustów

porządkowanie pasa drogowego, łatanie dziur masą na zimno