Sprzedawca w salonie marki BYTOM

Lut pon, 2020 VRG S.A. warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Oferta przeniesiona do archiwum

BYTOM to polska marka, z historią sięgającą 1945 roku, w której tradycja spotyka się ze współczesną wizją krawiectwa i mody męskiej. W myśl tej zasady powstają kolekcje najwyższej jakości, zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami.

W chwili obecnej do naszych salonów marki BYTOM poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadaniem i obowiązkiem Sprzedawcy  będzie:
  • Sprzedaż produktów marki BYTOM z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta i kultury osobistej
  • Utrzymanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie
  • Dbanie o estetyczny wizerunek salonu zgodnie z przyjętymi standardami Visual Merchendaisingu
Dołącz do naszego zespołu jeśli:
  • Jesteś osobą komunikatywną i odznaczasz się wysokim poziomem kultury osobistej
  • Potrafisz się zaangażować i z uśmiechem wykonywać swojej obowiązki
  • Praca w zespole sprawia Ci przyjemność
  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności w polskiej marce modowej premium

Zostając naszym Pracownikiem zyskujesz:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilność zatrudnienia - umowę o pracę w oparciu o elastyczny grafik
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Pakiet szkoleń startowych i wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego
  • Możliwość awansu wewnętrznego
  • Atrakcyjne zniżki na nasze firmowe produkty
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Bieżące oferty pracy

Pracownik solarium

Mar 27, 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie / Augustów

obsługa łóżek opalających, sprzedaż kosmetyków do opalania, obsługa kasy fiskalnej, sprzątanie pomieszczeń

Spedytor

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

zgodnie z programem stażu staż skierowany do osób bezrobotnych do 30 roku życia zgodnie z założeniami programu POWER Rekrutacja wstrzymana do czasu ustania zagrożenia epidemicznego Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

wykonywanie prac ogólnobudowlanych

Wychowawca

. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak