Sortowacz/operator maszyn

Maj 17, 2022 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/22/0524
OBOWIĄZKI:

sortowanie odpadów sprzątanie pomieszczeń socjalnych prace porządkowe wewnątrz i na zewnątrz budynków dobry stan zdrowia bieżąca obsługa maszyn, czyszczenie i przegląd pracy maszyn, klasyfikacja materiałów odpadów , dbanie o czystość wyznaczonych miejsc, dbanie o powierzony sprzęt

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Cze 27, 2022

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Prowadzeniem rekrutacji słuchaczy do szkół, w tym prowadzeniem telefonicznych akcji wychodzących Realizowaniem planów sprzedażowych Obsługiwaniem słuchaczy zgodnie ze standardami firmy Prowadzeniem...

Inżynier Budowy - budownictwo drogowe

UNIBEP S.A.

Do Twoich obowiązków będzie należeć: Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla robót drogowych, Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż. na powierzonym odcinku prac, Prowadzenie racjonalnej gospodarki...

Kierownik robót drogowych

UNIBEP S.A.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Kontrolę jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Koordynację i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami wraz z cyklicznym rozliczaniem terminowości i jakości...

Pracownik biurowy

według harmonogramu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące