Senior Front-end Developer

Lis 25, 2020 Citycom warmińsko-mazurskie/Olsztyn

Citycom – zajmujemy się outsourcingiem IT. Działamy w różnych obszarach rynku od produkcji po bankowość, działamy wszędzie tam gdzie powstaje potrzeba zatrudnienia specjalistów.

Aktualnie do zespołu dla naszego Klienta, poszukujemy:

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr referencyjny: Senior Front-end (praca zdalna)
Oczekiwania:
  • 5 letnie doświadczenie w programowaniu w React, Angular, JavaScript,
  • Znajomości HTML5/ CSS, Node.js, Bootstrap, Typescript, Redux
  • Umiejętności szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomości j. angielskiego,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet motywacyjny,
  • Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Citycom, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.  Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”".

Bieżące oferty pracy

Kucharz

Gru 01, 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

gotowanie mas karmelowych w dużych kotłach otwartych, produkcja lizaków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Programista

CCC S.A.

Co będziesz robić: rozwijać i utrzymywać centralny system ERP (oparty o technologię Oracle), budować integracje z innymi systemami, współpracować z zespołem i biznesem przy projektowaniu i zbieraniu wymagań dotyczących rozwoju aplikacji, w przyszłości...

Monter Telekomunikacji

TP TELTECH Sp. z o.o.

Zadania: wykonywanie prac instalacyjnych nowo budowanych instalacji kabli telekomunikacyjnych, wykonywanie obiektów infrastruktury telekomunikacyjnej, wykonywanie instalacji w technologii FTTH. Wymagania: wiedza techniczna z zakresu instalacji kabli...

Business Development Manager (FTL Polska)

ROHLIG SUUS Logistics SA

Do Twoich zadań należeć będzie: Poszukiwanie kierunków rozwoju dla międzynarodowego produktu drogowego całopojazdowego Pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów w zakresie międzynarodowej spedycji drogowej Realizacja wyznaczonych celów finansowych...