Rozbieracz-wykrawacz

Gru 27, 2021 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/2091
OBOWIĄZKI:

Obróbka i trybowanie mięsa świeżego Gordziny pracy 6-14

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Praca będzie wykonywana na terenie firmy w Olsztynie i na terenie województwa warmińsko- mazurskiego, zgodnie z otrzymywanymi przez pracodawcę zleceniami. Pracodawca zapewni dojazd poza siedzibę firmy. Praca w godzinach 6-14, 40 godzin tygodniowo.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

Sty 22, 2022

Nationale-Nederlanden

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny...

Specjalista ds. Ekspansji Franczyzy

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem sił sprzedaży poszukujemy SPECJALISTĘ DS. EKSPANSJI FRANCZYZY W MAKRO ! Jeżeli: cenisz sobie pracę w dynamicznym środowisku oraz różnorodność lubisz pracę w sprzedaży chcesz mieć wpływ na swoje wyniki czerpiesz...

Kierowca samochodu ciężarowego

Sty 21, 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

podlaskie / Goniądz

Transport międzynarodowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Uprawnienia: przewóz rzeczy Uprawnienia: karta kierowcy

Majster budowy

UNIBEP S.A.

warmińsko-mazurskie / Orzysz

Do Twoich obowiązków będzie należeć: Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami, Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami, Dokonywanie...