Pracowik sprzątający

Paź 27, 2020 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/20/1528
OBOWIĄZKI:

Zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, odkurzanie i pranie wykładzin, tapicerki krzeseł i foteli, wycieranie kurzu na meblach, na parapetach, urządzeniach telefonicznych, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym (z wyłączeniem monitorów), usuwanie kurzu z grzejników, obrazów, usuwanie zabrudzeń z przeszkleń w meblach, gablotach, drzwiach, lamp. godziny pracy 8-16

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Business Development Manager (FTL Polska)

Gru 01, 2020

ROHLIG SUUS Logistics SA

Do Twoich zadań należeć będzie: Poszukiwanie kierunków rozwoju dla międzynarodowego produktu drogowego całopojazdowego Pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów w zakresie międzynarodowej spedycji drogowej Realizacja wyznaczonych celów finansowych...

Specjalista ds. obsługi małych i średnich przedsiębiorstw

Lis 30, 2020

mBank S.A.

Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Co powiesz na pracę, taką na serio. Poważną. Taką, w której wiele się nauczysz, a dodatkowo czeka na Ciebie wiele wyzwań. Taką, w której: głównie kontaktujesz się telefonicznie z przedsiębiorcami z różnych...

Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

naprawa aut klientów warsztatu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat B

mechanik samochodowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat B