Kosztorysant instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Cze 02, 2021 Miejski Urząd Pracy w Olsztynie warmińsko-mazurskie/Olsztyn
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0862
OBOWIĄZKI:
Analiza dokumentacji projektowej, przedmiarów i opisów technicznych. Analiza zapytań ofertowych od dostawców, optymalizacja ekonomiczna kosztorysów, Opracowywanie przedmiarów i kosztorysów na podstawie dokumentacji projektowej. Wykonywanie ofert dla klientów (w tym: prowadzenie korespondencji z przedstawicielami zamawiającego w celu uzyskania pełnej informacji i wyjaśnień dotyczących przygotowywanej oferty: przygotowywanie zapytań ofertowych dotyczących materiałów i usług na potrzeby opracowywanej oferty. Prowadzenie wstępnych negocjacji upustów cen materiałów i usług z dostawcami, udzielanie wyjaśnień Zamawiającemu w zakresie opracowywanej oferty. Sporządzanie dokumentacji przetargowej oraz ofert przetargów Godziny pracy 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe lub średnie, mile widziane wykształcenie techniczne. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu AutoCAD, Norma Pro

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Bieżące oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Cze 12, 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

prowadzenie strony internetowej, promocja firmy w internecie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: obsługa komputera w stopniu dobrym Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

Menadżer

zarządzanie firmą Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: obsługa komputera w stopniu dobrym Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

Opiekunka dziecięca

Opieka nad dziećmi do lat 3. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Asystent/ka biura inżyniera

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

podlaskie / Grajewo

Doświadczenie na podobnych stanowiskach nie jest wymagane, ale mile widziane.• Mile widziana ogólna znajomość procedur i branży nadzorów prac budowlanych• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego• Przygotowywanie i zarządzanie przepływem...