Barman

Paź pon, 2020 Powiatowy Urząd Pracy w Piszu warmińsko-mazurskie/Bemowo Piskie
Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Barman
Miejsce pracy: Bemowo Piskie
Numer: StPr/20/0399
OBOWIĄZKI:

obsługa gości pizzerii

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Bemowo Piskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Bieżące oferty pracy

Starszy Opiekun Finansowy

Paź 20, 2020

Stefczyk Finanse

Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste: Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka. Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby. Zrobisz to zarówno bezpośrednio w naszym oddziale jak i telefonicznie - tak,...

Analityk Systemowy

Paź 19, 2020

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Zakres odpowiedzialności: Analiza wymagań i procesów biznesowych w celu znalezienia narzędzi do ich obsługi w systemie IT, Modelowanie danych na poziomie logicznym i fizycznym, Określenie przypadków użycia systemów informatycznych, Ścisła współpraca z...

Analityk Biznesowy

Zakres odpowiedzialności: Identyfikacja potrzeb biznesowych Klienta co do wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych tworzonego systemu, Wypracowanie i ustrukturyzowanie potrzeb biznesowych z Klientem, Analiza, mapowanie oraz optymalizacja procesów, Tworzenie...

Fryzjer-kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

warmińsko-mazurskie / Ełk

strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, koloryzacja, stylizacja włosów, usługi barberskie, stylizacja brwi Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: gimnazjalne, brak